Neden Cihan Patent?

Müşteri odaklılık: Cihan Patent’te her müvekkilin belli bir müşteri temsilcisi ve uzmanı vardır. Bu sayede firmalarımızın ihtiyaçlarına etkin bir şekilde odaklanabilmekteyiz.

Hız: Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. Marka başvurusu 1 gün, tasarım başvurusu 2 gün içerisinde).

Ücretsiz ön danışmanlık: Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle, müşterilerimize risksiz ve güvenli bir tescil süreci sunuyoruz.

Profesyonellik: Uzmanlarımız Türkiye’nin seçkin vekilleri arasında yer alan kişilerdir.

İş ahlakı: Dürüstlük ve şeffaflık en güvendiğimiz yanımızdır.

Uygun ücretlendirme: Gerek marka başvurusu gerekse diğer hizmetlerimize ilişkin hizmet bedellerimiz son derece makuldür. Ayrıca esnek ödeme opsiyonlarımız bütçenizi zorlamadan kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır.

Sorumluluk: Markanız kabul edilmezse, yeni başvuruda vekillik bedeli almıyoruz.

Hukuk ekibi: Patent ve Marka vekili avukatlarımız markayla ilgili tüm hukuki isteklerinizi en hızlı ve etkin şekilde cevaplayabilecek tecrübeye sahiptirler.

Erişilebilirlik: Size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

Geniş uzman ağı: Biz bir danışmanlık firmasıyız. Bu sayede, müvekkillerimiz patent-marka tescili haricindeki hizmet sektörüne yönelik diğer ihtiyaçlarında da bizden profesyonel hizmet almaktadır.

Elazığ’da marka, patent ve danışmanlık da uzman ve güvenilir firmanız.