Hakkımızda

Cihan Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucusu ve Ortağı olan Cihan KILIÇ  2007 yılından beridir, yurtiçinde ve yurdışında patent, marka ve belgelendirme konularında danışmanlık yapmaktadır. Haksız kazancı engellemek için halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve Markanın önemini belirtmek açısından uzman kadrosuyla güvenilir bir şekilde Merkezi Gaziantep’te olmak üzere Elazığ şubesinde faaliyet göstermektedir. Cihan Patent Firması Gaziantep şehir merkezinin dışında Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ki firmalara da mobil ekipleriyle hizmet götürmektedir. Hedefini her zaman Daha iyi hizmet sunma kriterlerinin üzerine oturtmuştur.

Misyonumuz
• Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine Sinai mülkiyet bilincini kazandırmak.
• Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.
• Yurt dışı firmaların Sinai mülkiyet haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.

Vizyonumuz
Türkiye’de ve dünya da firmaların, müteşebbislerin Sinai Mülkiyet konularında danışacağı lider firma olmak.

Anahtar Kelimelerimiz: Elazığ Patent, Marka Elazığ, Elazığ Patent Firmaları, Elazığ Marka, Elazığ Marka Tescili, Marka Patent Elazığ, Elazığ Patent Danışmanları, Elazığ Patent Şirketi